KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13051067
nr 1305 1067
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Färgetsning, Signerad, numrerad 56/100, oramat löst blad. Motivet: ca 49x39 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:40:39
1/2 17:32:14
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel